Bize Sorun Online Randevu        Yasal Uyarı  +90 482 212 26 66
         
       
 
Kök Hücre Tedavisi

 

Kök Hücre Teknolojileri son yıllarda daha da hayatımızın içine giren ve gelecek vaad eden bir bilimdir. Vücudumuz anne rahminden itibaren tek bir hücreden başlayarak gelişiyor. Bu hücre genetik programına göre sürekli farklı hale gelerek mükemmel bir vücudu oluşturuyor. Erişkin bir birey olduğumuzda dahi vücudumuzdaki kök hücreler kendi programlarında olan hücrelere dönüşerek bazı organları sürekli olarak yeniliyorlar. Cildimiz de sürekli olarak yenilenen organlarımızıdan birisidir...

Ancak yaş ve dış faktörler nedeni ile bu yenileme süreci giderek yavaşlıyor. Cildimizdeki kırışıklıkların büyük bölümünün nedeni güneş ve dış faktörler olmak ile beraber, cildin yenilenme hızı da düştüğü için, yaş ilerledikçe yüzümüzdeki yaşlanma ifadesi giderek derinleşiyor.

Kök hücrelerin vücutta farklı hücrelere gelişebilmesi için büyüme faktörlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Büyüme faktörleri, kök hücrelerin gelişmesi ve yeni hücreleri oluşturabilmesi için gerekli besini sağlarlar. Cilde uygulanan büyüme faktörleri ile cildimiz çok daha hızlı yenilenmekte ve gençleşebilmektedir. Kök hücre teknolojisi ile geliştirilmiş olan ürünlerin cilde geçişini hızlandırabilmek için roller ile uygulanması etkiyi güçlendirmektedir.

 
       
       
Kayıtlı Veri Yok
CÄ°LT BAKIMI
 
 
 
 

 

Copyright © 2011 Elit Estetik ve Güzellik Merkezi.Her hakkı saklıdır.Migros Karşısı Yenişehir-MARDİN Tasarım:Faruk GÜNEŞ

 

Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemlerdir.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir.Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edebilir.Sitedeki bilgiler hergün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretci tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.