Bize Sorun Online Randevu        Yasal Uyarı  +90 482 212 26 66
         
       
 
Kavitasyon

 

Bölgesel incelme

Ultrasonik dalgaları kullanarak yağ hücrelerinin zarlarının parçalanması ve içlerindeki yağ asitlerinin ortaya çıkıp lenf yoluyla , kan dolaşımına katılmaları sağlanabilmektedir. Kan dolaşımına çıkan yağ asitleri kalp ve diğer kaslar için bir enerji kaynağı olarak görev alır. Bunun için kavitasyon uygulamasından hemen sonra tempolu yürüyüş veye bisklet egzersizi gibi fiziksel bir aktivite yapmakla açığa çıkan yağ asitlerini enerji olarak tüketmemiz doğru olacaktır.Bu şekilde bölgesel incelme sağlaması hedeflenmektedir.

Kavitasyon uygulamasıyla karın, göbek, basen, kalça, selülit bölgelerinde ki depolanmış yağların parçalanması amaçlanmaktadır.
Kavitasyon genel olarak ağrılı bir yöntem değildir. Uygulama esnasında kulağınıza vızıltı şeklinde ultrasonik ses dalgaları gelecektir. İşlemin bitimiyle ultrasonik sesde kesilecektir.

Uygulamadan hemen sonra muhakkak tempolu yürüyüş, bisiklet vb. bir kardiyo programı uygulayarak yağ asitlerini yakmak gerekmektedir. 3 gün önce ve uygulamadan3 gün sonraya kadar her gün 3 lt. su içmek gerekmektedir.

Kavitasyon işlemi haftada 1 defa ve 45 dakika yapılmalısı uygun görülmektedir. Toplam kaç seans uygulama yapılacağı ise kişiye göre belirlenmektedir. Ortalama 6-8 seansta belirgin sonuçlara ulaşılmaktadır.

 
       
        ZAYIFLAMA
 
 
 
 

 

Copyright © 2011 Elit Estetik ve Güzellik Merkezi.Her hakkı saklıdır.Migros Karşısı Yenişehir-MARDİN Tasarım:Faruk GÜNEŞ

 

Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir.Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemlerdir.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir.Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edebilir.Sitedeki bilgiler hergün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretci tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.